Pożegnania naszedł czas

W piątek 24 czerwca uczniowie przybyli do szkoły po odbiór wyczekiwanych świadectw ukończenia kolejnej klasy. Okolicznościowe apele przygotowali pierwszoklasiści oraz czwartoklasiści. Uczniowie podczas akademii zaprezentowali swoje talenty wokalne, recytatorskie, taneczne, a nawet instrumentalne.

Rodzice uczniów, którzy ukończyli rok szkolny 2021/2022 z samymi piątkami i szóstkami oraz wzorowym zachowaniem zostali uhonorowani Listami Gratulacyjnymi. Zanim jednak zebrani rozeszli się do sal z wychowawcami na wręczenie świadectw i nagród książkowych za wysokie wyniki w nauce, rozpoczęła się przygotowywana w tajemnicy niespodzianka.

Pani dyrektor Joanna Zając oraz pani wicedyrektor Magdalena Ścibielska w tym roku szkolnym po raz ostatni pełniły te funkcje. Uczniowie oraz rodzice pragnęli gorąco podziękować za te wszystkie lata zaangażowania i działań na rzecz szkoły, serca włożone w wychowanie kolejnych pokoleń uczniowskich. Pojawiły się piosenki, laurki, krótki skecz "Z życia pani dyrektor", wiwatujący absolwenci z transparentami. To były chwile zadumy, wzruszenia, ale i uśmiechów.

"Są chwile co długo w pamięci zostają i choć czas płynie, same nie mijają. Są też osoby, które raz poznane, nigdy nie będą przez nas zapomniane".

Apel klas I-III - galeria zdjęć

Pierwszoklasiści śpiewają i podnoszą ręce w górę

Apel klas IV-VII - galeria zdjęć

Czwartoklasiści tańczą na sali gimnastycznej