Piłkarski Turniej Edmunda Wojtyły

3 czerwca odbył się Turniej piłki nożnej Edmunda Wojtyły. W rozgrywkach brały udział klasy 4-8. Każda grupa stworzyła swoją reprezentację, w której składzie musiały wziąć udział minimum dwie dziewczyny.
Mecze były niezwykle zacięte. Do końca każdego pojedynku nie można było wskazać zwycięzcy, wszyscy zawodnicy zostawili ogromne serducho na murawie.

Po wielkiej walce zwycięzcami turnieju zostały klasy: 8b, 7a, 6a, 5b oraz 4a.
Na słowa uznania zasłużyli również wspaniali kibice, którzy niesamowicie dopingowali swoje drużyny! Uczniowie mieli również możliwość sprawdzić swoje umiejętności sędziowskie. Wytypowani do tej roli spisali się wyśmienicie!
Zawodnikom bardzo dziękujemy za wspaniałą postawę sportową na boisku, ogromne zaangażowanie oraz wspaniałą oprawę meczową wszystkich obecnych na murawie.

Uśmięchnięci uczniowie stoją na zielonym boisku

Autor: nauczyciele WF-u