Wiosna w świetlicy

To już kolejny nasz wpis w zakładce "świetlica". Pewnie dlatego, że chcemy się dzielić z wami czasem tu spędzonym. Wiosna w pełni zagościła również wśród nas. Prezentujemy w związku z tym nasze kolejne ciekawe prace, jakie powstały pod okiem wychowawców.

W tym miesiącu uczciliśmy rocznicę urodzin Patrona naszej szkoły - Jana Pawła II, przygotowując dekoracje z motywem niezapominajki. Obejrzeliśmy prezentację ukazującą życie i pontyfikat Papieża z Wadowic, a także poprzez interpretację poezji JPII dostrzegaliśmy piękno otaczającego nas świata.

Z okazji Dnia Matki dzieci wykonały kolorowe upominki. Włączyliśmy się także w obchody Dnia Różnorodności Kulturowej.

Jednym z głównych aspektów, jakie niesie ze sobą pobyt na świetlicy to dobre samopoczucie i wspieranie rozwoju dzieci w odpowiedzi na ich indywidualne potrzeby. Zależy nam także na wzbogacaniu doświadczeń w obszarze działań twórczych, relacji z innymi oraz poszerzaniu wiedzy o otaczającym nas świecie.

Tekturowe budki dla ptaków

Autor: Małgorzata Kęder