Gminne Zawody Koszykówki 3x3

Dnia 8 i 9 listopada 2022 roku odbyły się Gminne Zawody Koszykówki 3x3. W pierwszym dniu do rywalizacji sportowej zgłosiły się dziewczęta. W kategorii Igrzyska Dzieci (klasy IV–VI) zaprezentowało się 5 drużyn, a w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII) - 3 drużyny. Grał "każdy z każdym" w swojej kategorii. Po emocjonujących meczach nasze starsze koleżanki wywalczyły II miejsce, a młodsze - III miejsce.

Dzień później do SP w Kleczy Dolnej pojechali nasi koszykarze. W Igrzyskach Dzieci wystąpiło aż 6 drużyn, natomiast na Igrzyska Młodzieży Szkolnej przyjechało 5 zespołów. Chłopcy byli mocno zmotywowani do gry. Nasza starsza drużyna uległa tylko SP4 i zdobyła II miejsce. Młodsi chłopcy uplasowali się na 5. pozycji w gminie. Gratulujemy!

Składy drużyn:
Dziewczęta ID: Oliwia Kucharska, Milena Niesyty, Emilia Kumorek, Milena Szklarek, Amelia Kaczmarska.
Dziewczęta IMS: Zuzanna Rumszewicz, Izabela Tomczewska, Aleksandra Kryjak, Zofia Grzybczyk.
Chłopcy ID: Adam Jarkowski, Dawid Krężel, Szymon Tyrybon, Radosław Pałosz.
Chłopcy IMS: Patryk Szafraniec, Tomasz Wojtachnio, Dominik Bartosiewicz, Konrad Matuszyk.

Koszykarze w akcji

Autor: Agnieszka Handzlik