Klasowe turnieje szachowe trzecioklasistów

Tradycyjnie uczniowie klas trzecich kończą udział w projekcie "Edukacja przez szachy w szkole" klasowym turniejem szachowym. Podzieleni na dwie grupy (osobno dziewczęta, osobno chłopcy) rywalizują ze sobą, rozgrywając po 5 partii w systemie szwajcarskim z tempem 10 minut na gracza. Kto zwyciężył w tym roku w poszczególnych oddziałach?

Klasa 3a - dziewczyny

1. Joanna Rak
  2. Kalina Bartoszewicz
  3. Amelia Byrska

Klasa 3a - chłopcy

1. Adam Bołbot
  2. Mateusz Kądziela
  3. Jakub Zając

Klasa 3b - dziewczyny

1. Nina Kaczor (5 pkt - wszystkie partie wygrane)
  2. Amelia Wróbel
  3. Amelia Paleczna

Klasa 3b - chłopcy

1. Tymon Mika
  2. Robert Koch
  3. Kacper Tomczewski

Gratulujemy uczestnikom sportowego ducha rywalizacji, dużego skupienia i zaangażowania podczas zawodów. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i pamiątkowe długopisy, a dodatkowo osoby zajmujące miejsca na podium - kupony na lody ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską "Grosik". Liczymy na to, że dla wielu zawodników to nie ostatni turniej szachowy i jesienią znów spotkamy się przy szachownicy!

Galeria zdjęć z turnieju w klasie 3a

Galeria zdjęć z turnieju w klasie 3b