103. rocznica odzyskania niepodległości

Obchodzone 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości upamiętnia rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach zaborów. W naszej szkole dzisiaj obchodziliśmy to ważne dla Polaków święto. Uczniowie odśpiewali hymn państwowy, zabrzmiały pieśni patriotyczne i słowa przypominające naszą historię.

Wspólne śpiewanie z wykorzystaniem radiowęzła poprowadziła klasa 7c oraz nauczycielka muzyki, pani Agnieszka Handzlik. Uczniowie zebrani w swoich salach lekcyjnych z uwagą słuchali audycji i sami włączali się do śpiewania.

Uczniowie z klas młodszych spotykali się na krótkich apelach przygotowanych przez klasę 3b oraz 3a. Miłą niespodzianką na koniec było wręczenie nagród dla uczniów biorących udział w konkursie plastycznym "Biblioteka przyszłości".

Uczniowie w galowych strojach