Wyniki konkursu "Biblioteka przyszłości"

Z okazji Roku Stanisława Lema biblioteka szkolna ogłosiła w październiku dwa konkursy pod hasłem "Biblioteka przyszłości".

W konkursie literackim na opowiadanie fantastycznonaukowe jury nagrodziło trzy prace. Pierwsze miejsce zdobyła Milena Bołbot (6b), drugie miejsce na podium zajął Kacper Wądolny (8c), a trzecie miejsce - Wiktor Jurkowski (4b).

Klasy młodsze miały za zadanie wykonanie pracy plastycznej prezentującej bibliotkę przyszłości. Wpłynęło wiele pięknych rysunków i jury miało trudny orzech do zgryzienia. Oto lista nagrodzonych uczniów:

• I miejsce - Robert Koch (3b)
  • II miejsce - Karol Bieńkowski (1c), Helena Wajdzik (3a)
  • III miejsce - Zuzanna Głowacka (2a), Natasza Jamróz, Nikola Pająk (3b)
  • wyróżnienia - Jagoda Bik (1a), Mateusz Kulig (2a), Maksymilian Kanik, Julia Okular, Franciszek Wądolny (3a)

Serdecznie dziękujemy Radzie Osiedla nr 9 w Wadowicach za ufundowanie nagród dla uczestników konkursu!
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i już dziś zapraszamy do udziału w przyszłych konkursach bibliotecznych.

Galeria nagrodzonych prac w konkursie plastycznym

Kolaż prac