Pierwsze zawody (i sukcesy) sportowe za nami

Jak już wiadomo od dawna, nasi uczniowie baaardzo lubią biegać i zawsze we wrześniu dużo czasu przeznaczają na lekkoatletykę. Efektem naszych treningów jest udział w pierwszych jesiennych zawodach - Sztafetowych Biegach Przełajowych. Rywalizację rozpoczęliśmy od biegów gminnych, gdzie wszystkie nasze drużyny stanęły na podium. Dziewczęta z klas 7-8 zajęły III miejsce, młodsze dziewczęta (klasy 4-6) - II miejsce, starsi chłopcy - I miejsce i młodsi chłopcy również I miejsce.

Na zawodach powiatowych młodsze dziewczęta wywalczyły I miejsce i awans do etapu wojewódzkiego! Starsi chłopcy zajęli II miejsce, a młodsi, jak to w sporcie czasem bywa, z powodu kontuzji nie mogli w trybie zwykłym ukończyć sztafety. Pokazali jednak sportowego ducha i obiecali, że w przyszłym roku pokażą, na co ich stać.

W Nowym Targu na wojewódzkim finale dziewczynki z kl. 4-6 wybiegały 11. miejsce. Bardzo gratulujemy wszystkim biegaczom z naszej szkoły, życzymy dalszych sukcesów, i tych sportowych, i tych naukowych.

Drużyny chłopców

Autor: Marzena Pałosz