Pożegnania nadszedł czas

Klasy trzecie zakończyły pierwszy etap edukacji. Uczniowie klasy IIIb 22 czerwca zaprosili do szkoły swoich rodziców. Piosenkami i wierszami podziękowali za trzyletnią pracę, pomoc w nauce oraz trud związany z codziennymi obowiązkami. Były również prezenty, niespodzianki dla mamy i taty. Uczniowie i rodzice pięknymi słowami podziękowali też nauczycielom, którzy pracowali w tej klasie.

24 czerwca, w ostatni dzień nauki dzieci miło spędziły czas na spacerze szlakiem Jana Pawła II. Odwiedziły Klasztor oo. Karmelitów Bosych, Bazylikę pod wezwaniem Ofiarowania NMP oraz kościół św. Piotra Apostoła. Miały okazję także obejrzeć wystawę meteorytów w wadowickim muzeum. Nie zabrakło też kulinarnych atrakcji, były lody, frytki, zapiekanki, hot-dogi - każdy uczeń wybrał, co chciał. Teraz tylko obiorą piękne świadectwa i rozpoczną wakacyjny wypoczynek. Od września kolejne wyzwania i nowy etap nauki przed uczniami. Powodzenia!

Uczniowie pozują do grupowego zdjęcia na świeżym powietrzu

Autor: Agata Piwowarczyk